Klub Lapidarium w Sandomierzu
This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Start Klub Lapidarium

Nowości

Popularne

Klub Lapidarium

Klub Lapidarium został stworzony przez Sandomierskie Stowarzyszenie Kulturalne w 1990 roku. Mieści się piwnicach sandomierskiego Ratusza. Jest prowadzony przez SSK nieprzerwanie od 1990 roku. Przez ponad dwadzieścia lat zmieniały się godziny otwarcia, formuła klubu, dostępność. Niezmienne pozostało założenie, że klub ma służyć kulturze, ma być miejscem ciekawych wydarzeń artystycznych. Jednocześnie ma być miejscem wypoczynku i spotkań mieszkańców Sandomierza, a jednocześnie ma być wizytówką kulturalną miasta. Mamy nadzieję, że choć w części udało nam się zrealizować te założenia. Na naszej scenie gościliśmy tuzy polskiej muzyki jazzowej i nie tylko. Mamy nadzieję, że kierunek w jakim zamierzamy iść obecnie znajdzie swoich odbiorców wśród mieszkańców miasta oraz wśród rzeszy turystów odwiedzających nasze miasto. Dodatkowym atutem naszego klubu jest prowadzona przez nas restauracja.

Zapraszamy do odwiedziń

Poprawiony (czwartek, 15 września 2011 13:04)

 
stat4u