Klub Lapidarium w Sandomierzu
This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Start Klub Lapidarium Wydarzenia kulturalne Wydarzenia 21 kwietnia 2013- koncert Perkalaba

21 kwietnia 2013- koncert Perkalaba

Przepraszamy, z powodów niezależnych od nas koncert zostanie przeniesiony na inny termin.

Więcej informacji wkrótce

Sandomierskie Centrum Kultury ,MRock.pl oraz  Klub Lapidarium zapraszają 21 kwietnia o godzinie 19.00 na kulturowy-folkowo-zbójecki wieczór z Ukrańskim zespołem Perkalaba.

Bilety do nabycia w klubie Lapidarium w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu).

Muzykę, którą gra ten 8-osobowy band z Ukrainy, określa się jako "huculski punk- folk". Ta nazwa oddaje wiele z klimatu muzyki granej przez zespół PERKALABA. Ich muzyka to przede wszystkim mistrzostwo pastiszu łączącego wiele gatunkow: folk, punk, rock, ska, reggae - w jeden tryskający energią i barwny muzyczny kolaż.

Muzyka PERKALABY opiera się na niesamowitej energii wykonawczej, przede wszystkim wokalnej oraz na różnorodności brzmień i instrumentów (w tym etnicznych) używanych do jej wykreowania. Koncerty PERKALABY, to "muzyczne show-spektakle" w których równie ważną rolę, co wielobarwna i energetyczna muzyka - odgrywa przekaz sceniczny występujących artystów. To szalony, ale na znakomitym poziomie artystycznym, "muzyczny cyrk" który nikogo nie pozostawi obojętnym...

Skład zespołu:
Andrij „Fedot” Fedotow – śpiew
Aleksandr Sirgeivich Gridin – gitara basowa, śpiew
Viktor JR Novozhylow – gitara
Wołodymyr "Big Master" Szoturma – cymbały
Serioha Szwajuk – trąba
Viktor Stepanjuk – puzon
Leo "Zvierzh" Skrentkovich – perkusja


 

Poprawiony (środa, 17 kwietnia 2013 17:37)

 
stat4u